چند نکته در مورد آزمون سردفتری

🌐 چند نکته در مورد آزمون سردفتری

۱️⃣ آزمون سر دفتری حدود یک دهه است که برگزار نشده است چون الزام قانونی به برگزاری آزمون وجود ندارد . مطابق قانون برای هر ۱۵ هزار نفر یک دفترخانه پیش بینی شده است و با توجه به آمار سراسری سال ۹۵ و افرایش جمعیت امسال این موقعیت پیش آمده است و ممکن است پس از ۹۷ تا یک دهه دیگر برگزار نشود .

۲️⃣ چه بسیار افرادی که سالهاست منتظر این موقعیت هستند که آزمون سردفتری برگزار شود و اگر از موقعیت کنونی استفاده نکنند ممکن است هرگز به آرزوی خود نرسند . بنابراین باید مطالعه منسجم و درستی داشته باشند . مطالعه میانبر و ارجاع داوطلب به مواردی وهمی امری است که نه عقل می پذیرد و نه در حوزه علم جایگاه دارد . شما باید حقوق را یاد بگیرید تا در آزمون و مشاغل حقوقی موفق شوید.
💥ده سال است که در همه سطوح آموزش حقوق فعالیت می کنم با هزاران داوطلب سرو کار داشته ام با صدها رتبه و قبولی ارتباط مستقیم داشته ام تاکنون از هیچ رتبه یا قبولی در آزمونها نشنیده ام که بدون زحمت و مطالعه موفق شده باشد💥

۳️⃣ ادبیات فارسی و عربی بعنوان زبان، قواعد و آیین خود را دارند که در همه علوم از جمله حقوق ثابت است و باید رعایت شوند . کافیست به سوالات ادوار گذشته سردفتری مراجعه کنید به راحتی متوجه می شوید سوالات ادبیات فارسی و عربی سوالات در سطح کتب دبیرستان و پیش دانشگاهی هستند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *